7PHE 1151 / 1151H7EL ékszíj
A mosógép (Bosch, Fagor) 7PHE 1151 / 1151H7EL hajtásszíjjal van felszerelve. Ez egy 1151 mm-es, 7 barázdával ellátott gumiszalag, amely lehetővé teszi a kád forgását. A legjobb áron értékesítjük és 24 órán belül kiszállítjuk.
Ellenőrizze, hogy a készülék kompatibilis-e
Nagy a kereslet! Az elmúlt 24 órában ezt a terméket 243 alkalommal tekintették meg.
Utángyártott
alkatrész
★★★★★ ★★★★★
13 Ertékelések
Raktáron: 6
-36%
Eredeti
alkatrész
★★★★★ ★★★★★
30 Ertékelések
Raktáron: 20
Kosárba
Ugyanezen a napon szállítás
15 nap az visszaküldés és ingyenes csere
Jellemzők
Pótalkatrész : poly-v szíj
Elasztikus szíj : igen
Hossz : 1151 mm