Fagor mosógép ékszíj 1163J5EL
A Fagor mosógép 1163J5EL hajtásszíjjal van felszerelve. Ez egy 1163 mm-es, 5 barázdával ellátott gumiszalag, amely lehetővé teszi a kád forgását. A legjobb áron értékesítjük és 24 órán belül kiszállítjuk.
Ellenőrizze, hogy a készülék kompatibilis-e
Nagy a kereslet! Az elmúlt 24 órában ezt a terméket 265 alkalommal tekintették meg.
Utángyártott
alkatrész
★★★★★ ★★★★★
9 Ertékelések
Raktáron: 6
-36%
Eredeti
alkatrész
★★★★★ ★★★★★
19 Ertékelések
Raktáron: 20
Kosárba
Ugyanezen a napon szállítás
15 nap az visszaküldés és ingyenes csere
Jellemzők
Pótalkatrész : poly-v szíj 1163J5EL
Elasztikus szíj : igen
Hossz : 1163 mm