Samsung szárítógép ékszíj EL 1991 H6 / 1991H6EL
A Samsung szárítógép EL 1991 H6 / 1991H6EL hajtásszíjjal van felszerelve. Ez egy 1991 mm-es, 6 barázdával ellátott gumiszalag, amely lehetővé teszi a kád forgását. A legjobb áron értékesítjük és 24 órán belül kiszállítjuk.
Ellenőrizze, hogy a készülék kompatibilis-e
Nagy a kereslet! Az elmúlt 24 órában ezt a terméket 395 alkalommal tekintették meg.
Utángyártott
alkatrész
★★★★★ ★★★★★
16 Ertékelések
Raktáron: 6
-36%
Eredeti
alkatrész
★★★★★ ★★★★★
32 Ertékelések
Raktáron: 20
Kosárba
Ugyanezen a napon szállítás
15 nap az visszaküldés és ingyenes csere
Jellemzők
Pótalkatrész : poly-v szíj 1991H6EL
Elasztikus szíj : igen
Hossz : 1991 mm
Profi : H
Bordák száma : 6
Illeszkedik : szárítógép / szárítógépet
Kompatibilis a következő márkákkal : Samsung
Tömeg : 61 g
* A termék képe csak illusztráció. A végtermék változhat a gyártási folyamat változásai miatt.
Leírás
  • a szárítógépet elindul, hallja a motort, de a mosógép dobja elakad vagy nem forog megfelelően;
  • a szárítógép működés közben súrlódó hangokat, nyikorgást vagy sípoló hangot ad;
  • a szárítógép forró szagot áraszt vagy túlmelegedés miatt kioldódik.
A EL1991H6 ékszíj (bordásszíj, hajtószíj, poly-v szíj) más néven is nevezhető: 1991H6EL, 6PHE 1991.
Legfontosabb kérdések
Hogyan javítsa meg készülékét? A szakértők segítenek Önnek...
Ezúttal egy Madensa Girasol 6 szárítógépről van szó. Mivel nincsenek tervek, nehéz megmondani, mi a hiba. A hiba az, hogy nem forog, megméritek a motor termináljai között és 86 VAC van a semlegeshez képest (nem tudjátok, hogy ez a helyes dolog-e). Furcsa az, hogy ha blokkoljátok az ajtó nyitásérzékelőt és egy kis lökést adtok a dobhoz, akkor elkezd működni. Viszont amikor kiveszitek a dobót, a motor problémamentesen működik. Először megpróbáljátok kicserélni a szíjat, bár nem hiszitek, hogy ez a hiba, mert a bordák jól elkoptak.